Skupujemy nieruchomości

Press enter to begin your search

O nas

O firmie

Skupujemy nieruchomości

Zalegasz z czynszem, nie możesz spłacić kredytu hipotecznego, czy pożyczki? Pozbądź się długów i w kilka chwil zdobądź potrzebną Ci gotówkę. Prowadzimy oddłużanie mieszkań i nieruchomości. Pomożemy sprzedać nieruchomość  łatwo i bezproblemowo. Wycenimy oraz zakupimy od Ciebie mieszkanie, dom, lub działkę już w ciągu 3 dni! W zakresie naszych usług znajduje się sprzedaż i skup nieruchomości. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

bezpieczna transakcja

gotówka od ręki

sprawna transakcja

szybka decyzja

pełna obsługa prawna

Biuro nieruchomości

Skupujemy mieszkania

Skup mieszkań
Posiadasz mieszkanie, którego nie możesz spłacić i utrzymać? Chcesz sprzedać swoje mieszkanie? Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz mail. Wykonamy dla Ciebie darmową wycenę, następnie sporządzimy umowę u notariusza, a na koniec przelejemy pieniądze na Twoje konto.
Skup domów
Chcesz pozbyć się długów i sprzedać dom? Oferujemy maksymalnie 80% wartości danego mieszkania, bądź nieruchomości. Do zgłoszenia do sprzedaży wystarczy dostarczyć dokumenty, take jak; numer księgi wieczystej, akt własności, zdjęcie, wypis z rejestru gruntów.
Skup działek
Oprócz odkupowania mieszkań, czy domów oferujemy także skup działek.  Nasza oferta to idealny sposób na szybkie odzyskanie gotówki i pozbycie się długów. Po zgłoszeniu, wykonujemy wycenę działki, a następnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności.